FERBELT® DOBROČINNOSŤ

adoptovať psa alebo sa stať vlastníkom virtuálneho psa

Slogan spoločnosti Ferbelt "Loyalty" sa pohybuje každým milovníkom zvierat. Životom psov s majiteľmi predlžujeme nielen prémiové krmivo pre psov, ale s vašou pomocou tiež podporujeme útulky pre zvieratá a pomáhame organizáciám! Na tejto stránke sa môžete zapojiť do nášho charitatívneho programu Ferbelt®, aby ste sa mohli podieľať na starostlivosti o zachránené zvieratá.

Ak chcete prijať zachráneného psa, vyhľadajte na stránkach asociácie Zvieratá dobrých životných podmienok zvierat Àllat és Ember Yorkie Rassen Rescue a spojte sa s operátormi, ktorí vám radi pomôžu. Pre tých, ktorí, bohužiaľ, nemajú možnosť adoptovať psa, ale chceli by tiež prispieť niečím, čo by zvieratám umožnilo cítiť sa lepšie, umožňujeme objednávanie krmiva pre darcov. Ak to vaše možnosti umožňujú, pre zachránené zvieratá si môžete vybrať denné jedlo alebo celé týždňové menu.

Za každé objednané krmivo pre psov poskytujeme 15% podpory a dodávame ho organizácii.


DOBROČINNOSŤ

Kamkoľvek žijete na svete, môžete pomôcť psom, ktorí potrebujú pomoc. Pri každom nákupe máte ďalší deň, aby ste zostali nažive so psom Yorkshire Terrier. POZOR! Tento produkt bude odoslaný do organizácie po zadaní objednávky. Nedodávame na vašu adresu, ale na stránku združenia pre dobré životné podmienky zvierat. Balenie: 400 gramov alebo 7 x 400 gramov. Mrazené potraviny a potraviny s mikrovlnami sa môžu tiež použiť na priame podávanie. Hlavné zložky: hydina, hovädzie a bravčové mäso, zelenina, ovocie, ryža Ceny sú v maďarských forintoch. (HUF / Ft) Platba kreditnou kartou a PayPal.

Starting at 1,199 Ft